Vážení uživatelé sítě LORATECH,

v březnu jsem pro Vás opět připravili upgrade naší aplikace a zařadili do našeho portfolia další  hardwarovou novinku KETCube.

1) Callbacky

Přidali jsme funkcionalitu callbacků. Pro přijatá data z každého nodu je nyní možné nastavit metody PUT, POST, GET a automaticky tak směrovat data na svůj webový server. K dispozici je historie callbacků a informace zda proběhly úspěšně nebo ne. Integrace s vlastní aplikací je nyní ještě snazší než doposud. Tělo callbacků můžete definovat pomocí systémových a uživatelských proměnných – ty jsou závislé na parsovací tabulce pro příchozí data.

2) platforma KETCube

Hardwarovou novinkou, která vznikla na Západočeské univerzitě, je modulární LoRaWAN systém  KETCube. Jde o destičky 32x32mm, které se do sebe dají zapojovat a můžete tak velmi rychle sestavit vlastní senzor. Hlavní jednotkou je mainboard obsahují chip Murata, který půjde využívat do sítě LoRaWAN i Sigfox. K hlavní jednotce lze připojit bateriový modul a modul se senzorem. Desky se objeví brzy na našem eshopu a postupně budeme rozšiřovat portfolio rozšiřujících desek. Datasheet lze naleznout: http://chytra-obec.cz/KETCubeDatasheet.pdf